Hezké věci kolem nás


Ano, tak to chodívá. Je zcela běžnou věcí, že na něco nemáme. Na ty obyčejnější věci, které nejsou tak moc drahé se peníze vždycky nějak vykopou. Jsou různé způsoby, jak se k nim dostat. Ale pokud přijde v životě něco velkého a drahého, většinou na to prostě peníze nejsou. A nám je to líto. Tento systém, a nejen u nás není nastaven tak, abyste si tokového něco mohli pořídit jen tak. Tady je vše nastaveno tak, abyste velkou část výdělku odevzdali vládě k jejím radovánkám, další velkou část výplaty dáte na povinné nesmysly, které stejný vláda vymyslela a ze zbytku jakž tak zaplatíte nájem plus další věci.

bankovky

A můžete se jít v klidu popásat někam na louku, trávy je dost. Pokud u ní ovšem nestojí nějaký výběrčí, opět jako zástupce vlády a nebude po vás chtít peníze. Rozdíl mezi čtrnáctým stoletím a tímto je jen v tom, že vláda a panovník nebydlí v hradě nebo na zámku. Tedy velká většina. My si však nebudeme stěžovat na vládnoucí kruhy, jednak protože, že bychom mohli lehce skončit v kriminále, ona se už nějaká ta záminka najde, a jednak že by to stejně vůbec nepomohlo. My prostě víme, že se platit musí, a tak si zkusíme částku vypůjčit. Pokud tedy máme takovou mzdu, respektive takový příjem, že nám zbude na placení jednotlivých splátek a úroků. Protože půjčené peníze se vrátit musí, to je fakt.

vír papírových peněz

Takže pokud takový příjem máme, budeme jej muset asi případnému nastávajícímu věřiteli nějak doložit. Což obnáší běhání tam, kde nám potřebná potvrzení vydají a pak už nezbývá než čekat, zda to bude věřiteli jako záruka stačit. Většinou ne. Je tedy třeba vzít v potaz americkou hypotéku bez doložení příjmu Nebankovnihypoteka. Ta je blesková jako vichřice a příjme se skutečně nedokládají. Pokud budete souhlasit s navrženými podmínkami a podepíšete smlouvu, máte peníze na svém účtu ještě když budete opouštět místo jednání.